Dodatki świąteczne

Dodatki świąteczne zaprojektowane i wytworzone w pracowni Tavana Studio w mgnieniu oka tworzą klimat domowego ciepła, radosnego oczekiwania i dziecięcych marzeń o bajkowym świecie Świętego Mikołaja.

Dodatki świąteczne do domu

Znajdziesz tu nietuzinkowe dekoracje świątecznego stołu w rustykalnym stylu. Obrusy, bieżniki i serwetki z zabawnym motywem reniferów pachną lnianą świeżością, zachwycają prostotą i są wdzięcznym, nienachalnym tłem dla świątecznym impresji w naszych domach.

Magia ukryta w dodatkach świątecznych

Dla osób, które uwielbiają gorączkę świątecznych zakupów – wyjątkowa torba – shopperka. Ozdobiona bajkowym motywem renifera, nawet w najchłodniejsze dni wywołuje na twarzy promienny uśmiech. A po obfitych zakupach warto przysiąść na moment z gorącą, aromatyczną herbatą w dłoniach i cudną, podpierając się miękką, świąteczną poduszką z lnu.

Ozdoby Zero Waste

Świąteczny czas to okres, w którym jesteśmy szczególnie empatyczni. Staramy się zmienić zwyczaj niegodziwego traktowania karpi, zastanawiamy się, czy kupić choinkę z tworzywa, czy “żywą”, by nie szkodzić naturze. Wybierajmy dodatki świąteczne przyjazne środowisku. Nasze obrusy, serwety, poduszki i torby są tworzone z materiałów biodegradowalnych, szyte w zgodzie z filozofią Zero Waste. Są po prostu ekologiczne.