27 września 2019
Firany
27 września 2019
Pielęgnacja

Poradnik

Dodatki świąteczne do domu

Znajdziesz tu nietuzinkowe dekoracje świątecznego stołu w rustykalnym stylu. Obrusy, bieżniki i serwetki z zabawnym motywem reniferów pachną lnianą świeżością, zachwycają prostotą i są wdzięcznym, nienachalnym tłem dla świątecznym impresji w naszych domach.

 

Magia ukryta w dodatkach świątecznych

Dla osób, które uwielbiają gorączkę świątecznych zakupów – wyjątkowa torba – shopperka. Ozdobiona bajkowym motywem renifera, nawet w najchłodniejsze dni wywołuje na twarzy promienny uśmiech. A po obfitych zakupach warto przysiąść na moment z gorącą, aromatyczną herbatą w dłoniach i cudną, podpierając się miękką, świąteczną poduszką z lnu.

 

Ozdoby Zero Waste

Świąteczny czas to okres, w którym jesteśmy szczególnie empatyczni. Staramy się zmienić zwyczaj niegodziwego traktowania karpi, zastanawiamy się, czy kupić choinkę z tworzywa, czy “żywą”, by nie szkodzić naturze. Wybierajmy dodatki świąteczne przyjazne środowisku. Obrusy, serwety, poduszki i torby szyte w pracowni Tavana Studio są tworzone z materiałów biodegradowalnych. Szyjemy w zgodzie z filozofią Zero Waste. Są po prostu ekologiczne.

 

 

 

 

27 września 2019

Dodatki świąteczne z lnu

...

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Dodatki świąteczne z lnu zaprojektowane i wytworzone w pracowni Tavana Studio w mgnieniu oka tworzą klimat domowego ciepła, radosnego oczekiwania i dziecięcych marzeń o bajkowym świecie Świętego Mikołaja.

Strona jest  obecnie w konserwacji. Zapraszamy na zakupy
po 21 lutym.
  1. pl
  2. de
  3. en
Koszyk

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Wykonano z  takeINFO

Links

Newsletter

Śledź nas

O nas

Płatności i wysyłka

Regulamin

Kontakt

Adres e-mail:
Zapisz
Zapisz
Dziękujemy za przyłączenie się do naszej społeczności
Prosimy o przejście na swoją skrzynkę e-mailową
i potwierdzenie subskrypcji newslettera.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do Newslettera i odbierz 10% rabatu na Twoje następne zakupy