Koszyk w sklepie Tavana Studio

Sklep

Kontakt

O marce

Blog

Pielęgnacja tkanin

Na zamówienie

BEZPŁATNA PRZESYŁKA DO POLSKI PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 300 ZŁ

Tavana Studio - lniane dodatki do domu

Blog Tavana Studio

Dodane ostatnio

Tavana Studio to nie tylko firany i zasłony. To nie tylko projektowanie i  szycie. To nasza filozofia - zachwytu naturą i jej produktami, eksperymentu i poszukiwania nowych form, radości z tego, co robi się każdego dnia.

Zapraszamy do czytania naszego bloga. Mamy nadzieję, że będzie dla Ciebie inspiracją do własnych poszukiwań idealnej aranżacji wnętrz.

Jak wykorzystać poduszki w aranżacji wnętrz?
12 lutego 2022

Gdy len podróżuje po świecie

Czy wiecie, że produkty Tavana Studio podróżują po całym świecie?  Czasem się zastanawiam czy w związku z tym, że wkładam w nie wiele serca, to jest trochę tak, jakbym ja z nimi ten świat zwiedzała? ;-) 

W firmie oczywiście bardzo nas cieszy, że mamy klientów w różnych zakątkach globu. Jedna dopiero, gdy wraz z rozwojem firmy zaczęli się pojawiać, zrozumieliśmy jak dużym przedsięwzięciem jest sprawne organizowanie wysyłki produktów. Oczywiście nie narzekamy, że jest nam dane ten trud poznać - podchodzimy do tego zadania z dużym entuzjazmem i ciekawością. Prawdę mówiąc wciąż uczymy się jak zarządzać tym procesem i stale szukamy rozwiązań, które minimalizują wpływ na środowisko. 

Wszystkie nasze produkty pakujemy tak, by było Wam - naszym klientom - miło, gdy je otrzymacie. Zasłony, obrusy, poszewki na poduszki, ręczniki, koce, kosmetyczki, cokolwiek zamówicie, najpierw wygodnie układamy to w elegancki kartonik z logiem firmy. Następnie kartonik owijamy w białą bibułkę i znów firmowo stemplujemy, tym razem naklejką. Zawsze, do każdej przesyłki, dołączamy informacje o tym jak pielęgnować materiały. Prosta sprawa, prawda? Później pozostają już tylko nadania i paczki jadą do rąk nowych właścicieli. 

Sprawa nieco komplikuje się, gdy paczka leci za ocean (lub leci samolotem w inne miejsce). Taką paczkę umieszczamy w eko-foliówce, by ułatwić jej przetrwanie trudnych warunków podróży. Dlaczego eko-foliówka? Cóż, foliówek na świecie jest zdecydowanie za dużo. Robimy co w naszej mocy, by działalność Tavana Studio wspierała środowisko naturalne (lub mu nie szkodziła), ale nie zawsze da się uniknąć konfrontacji z folią, która w wielu sytuacjach się sprawdza najlepiej. Skoro paczki muszą lecieć w folii, to postanowiliśmy znaleźć takie workii, które będą możliwie najbardziej przyjazne środowisku.

Z chęci ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne mamy też specyficzne podejście do wymiany produktu. Zdarza się, że klient z dalekiego kraju uznaje, że źle dobrał odcień zasłony i chce ją wymienić. Jeśli sprawa dotyczy jednej zasłonki, to nigdy nie prosimy o jej odesłanie - ten mały gest minimalizuje nasz firmowy ślad węglowy. Wierzymy, że małe gesty mają wielką moc. 

 

 

Stały kontakt
Darmowa przesyłka
Zadowoleni klienci
Bezpieczne płatności
Możesz nam zaufać
Opinie klientów na Etsy.com

Zapisz się do Newslettera i odbierz 10% rabatu na Twoje następne zakupy

Adres e-mail:
Zapisz
Zapisz
Dziękujemy za przyłączenie się do naszej społeczności
Prosimy o przejście na swoją skrzynkę e-mailową
i potwierdzenie subskrypcji newslettera.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola!

Współpraca

Kontakt

Zwroty i reklamacje

Regulamin

Płatności i wysyłka

Lniana poszewka

Obrusy lniane

Serwetki lniane

Zazdrostki kuchenne

Zasłony lniane

Firany z lnu

Polityka Prywatności

Nasza historia

Blog

Śledź nas

Newsletter

Produkty

Linki

Wykonano z  Loobinoo