Wykonano z  Loobinoo

Linki

Produkty

Newsletter

Śledź nas

Blog

Nasza historia

Polityka Prywatności

Firany z lnu

Zasłony lniane

Zazdrostki kuchenne

Serwetki lniane

Obrusy lniane

Lniana poszewka

Płatności i wysyłka

Regulamin

Zwroty i reklamacje

Kontakt

Współpraca

Adres e-mail:
Zapisz
Zapisz
Dziękujemy za przyłączenie się do naszej społeczności
Prosimy o przejście na swoją skrzynkę e-mailową
i potwierdzenie subskrypcji newslettera.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do Newslettera i odbierz 10% rabatu na Twoje następne zakupy

Opinie klientów na Etsy.com
Możesz nam zaufać
Bezpieczne płatności
Zadowoleni klienci
Darmowa przesyłka
Stały kontakt

Czy wiecie, że produkty Tavana Studio podróżują po całym świecie?  Czasem się zastanawiam czy w związku z tym, że wkładam w nie wiele serca, to jest trochę tak, jakbym ja z nimi ten świat zwiedzała? ;-) 

W firmie oczywiście bardzo nas cieszy, że mamy klientów w różnych zakątkach globu. Jedna dopiero, gdy wraz z rozwojem firmy zaczęli się pojawiać, zrozumieliśmy jak dużym przedsięwzięciem jest sprawne organizowanie wysyłki produktów. Oczywiście nie narzekamy, że jest nam dane ten trud poznać - podchodzimy do tego zadania z dużym entuzjazmem i ciekawością. Prawdę mówiąc wciąż uczymy się jak zarządzać tym procesem i stale szukamy rozwiązań, które minimalizują wpływ na środowisko. 

Wszystkie nasze produkty pakujemy tak, by było Wam - naszym klientom - miło, gdy je otrzymacie. Zasłony, obrusy, poszewki na poduszki, ręczniki, koce, kosmetyczki, cokolwiek zamówicie, najpierw wygodnie układamy to w elegancki kartonik z logiem firmy. Następnie kartonik owijamy w białą bibułkę i znów firmowo stemplujemy, tym razem naklejką. Zawsze, do każdej przesyłki, dołączamy informacje o tym jak pielęgnować materiały. Prosta sprawa, prawda? Później pozostają już tylko nadania i paczki jadą do rąk nowych właścicieli. 

Sprawa nieco komplikuje się, gdy paczka leci za ocean (lub leci samolotem w inne miejsce). Taką paczkę umieszczamy w eko-foliówce, by ułatwić jej przetrwanie trudnych warunków podróży. Dlaczego eko-foliówka? Cóż, foliówek na świecie jest zdecydowanie za dużo. Robimy co w naszej mocy, by działalność Tavana Studio wspierała środowisko naturalne (lub mu nie szkodziła), ale nie zawsze da się uniknąć konfrontacji z folią, która w wielu sytuacjach się sprawdza najlepiej. Skoro paczki muszą lecieć w folii, to postanowiliśmy znaleźć takie workii, które będą możliwie najbardziej przyjazne środowisku.

Z chęci ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne mamy też specyficzne podejście do wymiany produktu. Zdarza się, że klient z dalekiego kraju uznaje, że źle dobrał odcień zasłony i chce ją wymienić. Jeśli sprawa dotyczy jednej zasłonki, to nigdy nie prosimy o jej odesłanie - ten mały gest minimalizuje nasz firmowy ślad węglowy. Wierzymy, że małe gesty mają wielką moc. 

 

 

Gdy len podróżuje po świecie

12 lutego 2022
Jak wykorzystać poduszki w aranżacji wnętrz?

Tavana Studio to nie tylko firany i zasłony. To nie tylko projektowanie i  szycie. To nasza filozofia - zachwytu naturą i jej produktami, eksperymentu i poszukiwania nowych form, radości z tego, co robi się każdego dnia.

Zapraszamy do czytania naszego bloga. Mamy nadzieję, że będzie dla Ciebie inspiracją do własnych poszukiwań idealnej aranżacji wnętrz.

Dodane ostatnio

Blog Tavana Studio

Tavana Studio - lniane dodatki do domu

BEZPŁATNA PRZESYŁKA DO POLSKI PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 300 ZŁ

Sklep

Sklep

Na zamówienie

Pielęgnacja tkanin

Blog

O marce

Kontakt