On – świąteczny stół. Nie na biało, lecz w lnie. A len może być w różnych kolorach, ba – nawet w różnych wzorach! Renifery na odświętnym, lnianym obrusie? Bardzo proszę, zrobimy, uszyjemy! W aranżacji ogranicza Cię tylko wyobraźnia (i pewnie trochę budżet). Ale czy dekoracja świątecznego stołu w całości lnianymi dodatkami to dobry pomysł? 

OCZYWIŚCIE, że TAK! 

Podstawową zaletą lnu jest to, że bardzo elegancko się gniecie. Zatem jeśli idealnie wyprasowany świąteczny stół jest Twoją traumą z domu rodzinnego, to możesz świadomie z nią zerwać i postawić na lniany obrus. Prawdę mówiąc zagniecenia na lnie dodają mu tylko szyku i elegancji, są wyrazem klasy tego materiału, doskonałości w niedoskonałości. Lniany obrus pozwoli Ci zerwać z przymusem idealnego prasowania, a pomimo tego dekoracja Twojego świątecznego stołu będzie zachwycająca. 

W Tavana Studio możesz samodzielnie skompletować “wyprawkę” dla wigilijnego stołu lub posłużyć się naszą świąteczną kolekcją, w której znajdziesz odważną czerwień i szalone renifery. Oczywiście typowo świąteczna kolorystyka nie jest jedyną obowiązującą zasadą przy aranżacji stołu – zachęcamy do szukania własnego stylu i działania tak, jak podpowiada Ci serce. 

Len wygląda zachwycająco w wielu kolorach, także w śnieżnobiałym (mamy odcień kość słoniowa), ale nie tylko. Możesz sięgnąć po różne odcienie: czerwień jest równie świąteczna co biel, ale granat i czerń, odpowiednio zestawione kolorystycznie będą robić również piorunujące wrażenie. Do tego złote, srebrne lub ciemnozielone dodatki i jest po prostu szał! Przez niektórych taka dekoracja świątecznego stołu może zostać odebrana jako “odważna”. Z całą pewnością jest to propozycja dla osób, które lubią inspirować się tradycyjnymi zwyczajami, ale interpretować je na własny sposób. Dodajmy też, że nie ma niczego bliższego naszym dziadkom, niż sianko pod lnianym obrusem!

Obrusy w Tavana Studio są dostępne w wielu kolorach, rozmiarach, są różnorodnie wykończone. Dzięki temu na pewno znajdziesz produkt idealny dla Twoich potrzeb. Katalog obrusów znajdziesz tutaj: 

Na obrus zwyczajowo kładzie się bieżnik i takie cuda w ofercie również posiadamy. Jak wszystkie nasze produkty są dostępne w różnych kolorach, także w kolekcji świątecznej z reniferami. 

W dalszej kolejności na stół położysz zapewne podkładki. Polecamy Twojej uwadze zwłaszcza Tavanki, które są połączeniem lnu i tyveku. Dzięki temu są chłonne i zabezpieczają obrus przed poplamieniem. I oczywiście są bardzo stylowe, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Obok podkładek możesz położyć nasze proste, ale bardzo eleganckie serwetki. Ich zaletą jest to, że wystarczy je wyprać, by ponownie ich użyć – czyli są przyjazne środowisku. W naszej ocenie to doskonała alternatywa dla tradycyjnych, jednorazowych chusteczek… i zdecydowanie bardziej elegancka. 

Ważnym świątecznym dodatkiem do dań jest chleb. Często serwujemy go w koszyku, w Tavana Studio zaś proponujemy lniane woreczki na chleb. Woreczki są bardzo elegancko wykończone i wyglądają stylowo. Po skończonym posiłku nie musisz wyciągać z nich chleba, wystarczy że zawiążesz woreczek, a pieczywo będzie jeszcze długo świeże. 

Jak widzisz lniana aranżacja stołu z Tavana Studio to prosta sprawa. Mnogość oferowanych w naszym sklepie produktów sprawia, że każdy znajdzie tu len idealny dla siebie. Zapraszamy! 

Podobne wpisy