Nasze lniane torby kojarzą nam się z bohaterkami dawniej kultowego serialu – Gotowe na wszystko. Na pewno coś w tym jest, że dobra, codzienna torba powinna być praktyczna i nadawać się na możliwie wiele okazji. 

Wiecie jak to jest z torebkami, prawda? Z reguły mamy ich więcej niż potrzebujemy, ale i tak sprawia nam frajdę kupno nowej. I to jest w porządku, pomimo tego, że ostatecznie i tak nosimy prawie zawsze tę jedną, jedyną ukochaną 😉 Jeśli nie masz jeszcze swojej ukochanej torby lub szukasz dla niej konkurencji, to nasze lniane torebki powinny doskonale spisać się w tej roli. W Tavana Studio stworzyliśmy 3 kolekcje toreb: 

  • PRIMO – nasz autorski koncept, jedyna taka lniana torba na całym świecie. Jest to obszerna, dwustronna oversizowa torba. Można ją nosić stroną wykończoną lnem (dostępnym w kilku odcieniach) lub stroną tyvekową (zawsze białą). Len i tyvek to doskonałe połączenie – oba materiały są bardzo trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości, a dodatkowo tyvek chroni torbę i jej zawartość przed wilgocią. 

PIUMA – to definicja prostoty. Lniana torba zapinana na zamek, dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. W środku ma niewielką kieszonkę na drobne rzeczy, jest wyścielona białym tyvekiem, co ułatwia znalezienie przedmiotów w torebce, ale chroni je też przed wilgocią. 

SABBIA – lniana, dwustronna torba. Jedna ze stron jest wykończona czarnym lnem, druga – dowolnym innym kolorem. Torba ma wygodne, szerokie ramiona i jest bardzo pojemna.

Wszystkie nasze torby doskonale sprawdzają się w różnych sytuacjach: do pracy, na zajęcia, na trening, na plażę, na wyjście z dziećmi, na piknik. Na co dzień i od święta. Brzmi jak istny torebkowy ideał, prawda? I nie jest to tylko magia słowa! To naprawdę bardzo dobre torby, które cieszą się miłością ze strony klientek Tavana Studio 😉 Dlaczego są darzone takim uczuciem?

  • za ich design – nie są ani zbyt eleganckie, ani zbyt sportowe. Są casualowe i dają Tobie wiele możliwości wyrażenia siebie,
  • za wytrzymałość – torby uszyte z lnu są po prostu długowieczne,
  • za bycie eko,
  • za łatwość w pielęgnacji, 
  • za wygodę, którą ze sobą niosą. 

Lniane dodatki zyskują na popularności nie tylko we wnętrzach. Coraz modniejsze staje się noszeniu lnu, a lniana torba to po prostu must have w każdej szafie i doskonałe uzupełnienie wielu stylizacji (w dodatku wygodne!). 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *