Wykonano z  Loobinoo

Linki

Produkty

Newsletter

Śledź nas

Blog

Nasza historia

Polityka Prywatności

Tavana Studio

Firany z lnu

Firany i zasłony

Noreny

Zasłony lniane

Torby damskie

Zazdrostki z lnu

Serwetki i podkładki

Obrusy z lnu

Poduszki

Worki na chleb

Organizery

Płatności i wysyłka

Regulamin

Kontakt

Współpraca

Adres e-mail:
Zapisz
Zapisz
Dziękujemy za przyłączenie się do naszej społeczności
Prosimy o przejście na swoją skrzynkę e-mailową
i potwierdzenie subskrypcji newslettera.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do Newslettera i odbierz 10% rabatu na Twoje następne zakupy

Opinie klientów na Etsy.com

Możesz nam zaufać

Bezpieczne płatności
Zadowoleni klienci
Darmowa przesyłka
Stały kontakt
23 września 2019

W sklepie Tavana Studio kupisz także:

Ręcznie szyte obrusy z lnu marki Tavana Studio przepięknie prezentują się zarówno na prostych w formie stołach w stylu rustykalnym, skandynawskim, czy minimalistycznym. Są też idealnym nakryciem stołów bogato zdobionych, w stylu klasycznym lub glamour.

Obrusy Tavana Studio

Obrusy wytworzone w pracowni Tavana Studio to stworzone ze szlachetnych tkanin, proste w formie i niezwykle eleganckie nakrycia stołu. Autorka projektów, Ania Lubińska, hołduje minimalizmowi i wchodzącemu obecnie na designerskie salony stylowi wabi – sabi. Dzięki temu zarówno osoby, które cenią laboratoryjny porządek, jak i te, które kochają naturalny w przyrodzie nieład oraz niedoskonałość znajdą tu coś dla siebie.

Obrusy bez prasowania

Bielizna stołowa Tavana Studio jest niezwykle praktyczna. Spośród serwet, bieżników i obrusów z lnu wiele projektów nie wymaga prasowania.

 

Obrusy chroniące szklane i drewniane stoły

W pracowni Tavana Studio są dostępne również obrusy i serwety wytworzone z Tyveku - designerskie obrusy plamoodporne,które łatwo można utrzymać je w czystości. Choć są bardzo lekkie i delikatne, to znakomicie chronią szklane oraz drewniane stoły przed zarysowaniami.

Obrusy i serwetki z lnu i Tyveku

Obrusy i serwetki Tavana Studio to stworzone ze szlachetnych tkanin. To proste w formie i niezwykle eleganckie nakrycia stołu. Autorka projektów, Ania Lubińska, hołduje minimalizmowi i wchodzącemu obecnie na designerskie salony stylowi wabi – sabi. Dzięki temu zarówno osoby, które cenią laboratoryjny porządek, jak i te, które kochają naturalny w przyrodzie nieład oraz niedoskonałość znajdą tu coś dla siebie.

 

Piękne i praktyczne nakrycia stołu

Bielizna stołowa Tavana Studio jest niezwykle praktyczna. Spośród serwet, bieżników i obrusów wiele projektów nie wymaga prasowania, inne (wytworzone z Tyveku) są plamoodporne. Łatwo utrzymać je w czystości. Choć są bardzo lekkie i delikatne, to znakomicie chronią szklane oraz drewniane stoły przed zarysowaniami.

 

Lniane obrusy

Koszyk w sklepie Tavana Studio

BEZPŁATNA PRZESYŁKA DO POLSKI PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 300 ZŁ

Sklep

Sklep

Na zamówienie

Pielęgnacja tkanin

Blog