27 września 2019
Firany
27 września 2019
Pielęgnacja

Artykuły z tej kategorii

Obrusy i serwetki z lnu i Tyveku

Obrusy i serwetki Tavana Studio to stworzone ze szlachetnych tkanin. To proste w formie i niezwykle eleganckie nakrycia stołu. Autorka projektów, Ania Lubińska, hołduje minimalizmowi i wchodzącemu obecnie na designerskie salony stylowi wabi – sabi. Dzięki temu zarówno osoby, które cenią laboratoryjny porządek, jak i te, które kochają naturalny w przyrodzie nieład oraz niedoskonałość znajdą tu coś dla siebie.

 

Piękne i praktyczne nakrycia stołu

Bielizna stołowa Tavana Studio jest niezwykle praktyczna. Spośród serwet, bieżników i obrusów wiele projektów nie wymaga prasowania, inne (wytworzone z Tyveku) są plamoodporne. Łatwo utrzymać je w czystości. Choć są bardzo lekkie i delikatne, to znakomicie chronią szklane oraz drewniane stoły przed zarysowaniami.

 

23 września 2019

Lniane obrusy

...

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Zaczaruj swój stół, ubierając go w lniane obrusy i serwetki Tavana Studio. To proste i niezwykle eleganckie nakrycia stołu, dzięki którym bez trudu wprowadzisz do wnętrz romantyczne i nieco sielskie akcenty.  Obrusy i serwetki z lnu szyte w naszej pracowni doskonale pasują do jadalni w stylu skandynawskim, klasycznym, minimalistycznym. Świetnie wyglądają w aranżacjach eklektycznych. Dopasuj najpiękniejszy obrus do swojego stołu!

Strona jest  obecnie w konserwacji. Zapraszamy na zakupy
po 21 lutym.
  1. pl
  2. de
  3. en
Koszyk

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Wykonano z  takeINFO

Links

Newsletter

Śledź nas

O nas

Płatności i wysyłka

Regulamin

Kontakt

Adres e-mail:
Zapisz
Zapisz
Dziękujemy za przyłączenie się do naszej społeczności
Prosimy o przejście na swoją skrzynkę e-mailową
i potwierdzenie subskrypcji newslettera.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do Newslettera i odbierz 10% rabatu na Twoje następne zakupy