O tym, że stoły można dekorować obrusem, bieżnikiem, a na to odpowiednią zastawą, to wiedzą wszyscy. Ale czy pomyślałaś/-eś kiedyś, że same podkładki na stół mogą być bardzo praktycznym elementem dekoracyjnym? Takim codziennym, na każdą okazję (i bez okazji). Przecież nie zawsze pasuje mieć na stole obrus, prawda? Czasem jest to zbędny element. Odzwyczajają się od niego zwłaszcza rodzice małych dzieci (lub osoby, które często goszczą rodziców małych dzieci z pociechami).

Podkładki na stół - wybierz materiał na podkładkę
Podkładki na stół – wybierz materiał na podkładkę

Raz, że dla większości dzieci obrus to doskonała zabawka, a dwa – jeśli wiesz czym jest BLW*, to zdajesz sobie sprawę, że przed tak karmionym malcem lepiej schować obrus i bieżnik, zwłaszcza jeśli serwujesz na obiad buraczki. Poza tym, jeśli ma się piękny stół, to nie chce się przesłaniać blatu obrusem lub bieżnikiem. Warto wtedy pomyśleć o zabezpieczeniu stołu przed zarysowaniami czy plamami – i to właśnie serwetki będą doskonałym rozwiązaniem! 

Podkładki na stoły w Tavana Studio

Podkładek u nas znajdziesz wiele! Są lniane podkładki na stół, wykonane z płótna, z tyveku lub z tyveku połączonego z lnem. W dodatku są dostępne w wielu kolorach i sposobach wykończenia. Dzięki temu wśród naszych podkładek każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy podkładki do wiejskiej chaty (rustykalne); posiadamy w ofercie podkładki klasyczne i zupełnie nowoczesne formy. Wszystkie są uszyte z certyfikowanych materiałów: oryginalnego tyveku lub 100% europejskiego lnu posiadającego certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100. 

Podkładka na stół z tyveku

Jednym z hitów Tavana Studio jest nasza autorska podkładka Tavanka wykonana z tyveku. Za co nasi klienci ją kochają? Tavanki są magiczne, bo… znikają z nich plamy! Rozlejesz kawę? To nie problem! Dziecko pobrudzi rączkami pełnymi buraczków? Spokojnie, plamy nie będzie. Podkładki na stół, poza tym, że są praktyczne, są też ładne.

Len, Tyvek lub połączenie obu - wybierz materiał na swoje podkładki na stół
Len, Tyvek lub połączenie obu – wybierz materiał na swoje podkładki na stół

Tavanki doskonale sprawdzają się przy  karmieniu dzieci, ale będą też ratunkiem dla świątecznego klimatu, zwłaszcza jeśli w Twoim domu biel obrusu przy wigilijnej kolacji jest kwestią niezwykle istotną. Przecież wiadomo, że kropla z barszczu czerwonego zawsze wyskoczy poza talerz! Z naszą Tavanką  biel obrusu będzie bezpieczna, a święta spokojne i bezstresowe ;-). Poza specjalnymi zadaniami, w których sprawdza się Tavanka, nadaje się również do codziennego użytku. Jest praktyczna, trwała, estetyczna… czego więcej chcieć od podkładki na stół?

Len, Tyvek lub połączenie obu – wybierz materiał na swoje podkładki na stół

Jeśli nie przekonuje Cię tyvek, bo wolisz klasyczny len, sięgnij po naszą inną podkładkę na stół,  która stanowi połączenie tyveku z lnem. Wizualnie wygląda bardzo naturalnie, a na poziomie praktycznym skutecznie chroni powierzchnię przed zalaniem. Doskonale absorbuje rozlane napoje, przez co nie przenikają one tak szybko w głąb i nie brudzą obrusu lub stołu. Ładna, funkcjonalna… czy potrzebujesz czegoś więcej? Jeśli tak, to dodamy jeszcze, że jest dostępna w kilku kolorach – na pewno bez trudu dopasujesz ją do swojego wnętrza. 

Jak widzisz asortyment podkładek w Tavana Studio jest bogaty. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć, z nadzieją, że zainspirują Cię one do tworzenia własnych stylizacji stołu. 

*w dużym uproszczeniu: metoda żywienia niemowląt i dzieci polegająca na tym, że dzieci od samego początku rozszerzania diety jedzą same i sięgają po to, na co mają ochotę. 

Podobne wpisy