Wykonano z  Loobinoo

Linki

Produkty

Newsletter

Śledź nas

Blog

Nasza historia

Polityka Prywatności

Firany z lnu

Zasłony lniane

Zazdrostki kuchenne

Serwetki lniane

Obrusy lniane

Lniana poszewka

Płatności i wysyłka

Regulamin

Zwroty i reklamacje

Kontakt

Współpraca

Adres e-mail:
Zapisz
Zapisz
Dziękujemy za przyłączenie się do naszej społeczności
Prosimy o przejście na swoją skrzynkę e-mailową
i potwierdzenie subskrypcji newslettera.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do Newslettera i odbierz 10% rabatu na Twoje następne zakupy

Opinie klientów na Etsy.com
Możesz nam zaufać
Bezpieczne płatności
Zadowoleni klienci
Darmowa przesyłka
Stały kontakt

Trwająca w Ukrainie wojna dobitnie pokazała jak ważne jest wspieranie gospodarek krajów, dla których prawa człowieka, demokracja i ekologia są wartościami istotnymi, poważnie traktowanymi. Równie istotne jest wspieranie gospodarki kraju, w którym się mieszka, by mógł on rozkwitać. Dlatego nasza marka stara się zawsze kupować od rodzimych producentów, by ich biznesy mogły rozkwitać. Wierzymy, że ma to naprawdę głęboki sens, choć gest jest niewielki, to ma wielkie znaczenie. 

Tavana Studio to polska pracownia projektowa, tworząca autorskie rozwiązania dekoracyjne dla pięknych wnętrz. Lniane zasłony, firany, obrusy i serwetki, tyvekowe dodatki do domów - oto nasza specjalność.  Oczywiste jest, że prowadzimy działalność w Polsce i tutaj płacimy podatki. Jednak równie ważnym aspektem naszej działalności  jest to, że produkty na których pracujemy, również pochodzą z naszej ojczyzny (jeśli możemy kupić produkt polskiej produkcji, zawsze to robimy). Dlaczego? 

  • to nasze (nie)wielkie wsparcie dla rodzimych producentów, którzy - tak samo jak my - tego wsparcia potrzebują. To działanie trochę w myśl zasady, że pieniądze lepiej zostawiać u znajomych, niż u obcych ludzi. 

  • wspieramy gospodarkę - chcemy, by gospodarka naszego kraju rozwijała się a ludzie bogacili. Dobrobyt jest nam wszystkim na rękę, ale by go osiągnąć wszyscy musimy świadomie do niego dążyć. Zamiast kupować tanie chińskie podróbki, lepiej kupować rzadziej, ale porządne rzeczy od rodzimego, często lokalnego, producenta. 

  • polskie produkty są naprawdę dobre. Kiedyś panowało przekonanie, że wszystko co zagraniczne jest lepsze od naszego, ale minęło już dużo czasu i rzeczywistość nijak ma się do tego stwierdzenia. Niestety jest ono bardzo silnie zakorzenione w naszych umysłach i czasem z automatu odrzucamy to, co polskie i szukamy “zachodniego” zamiennika. Po co? Przecież Polacy robią niezwykłe rzeczy! 

Przykładowo polski materiał lniany (produkowany z krajowych upraw) jest po prostu fantastyczny! W wymiarze finansowym najpierw na sprzedaży lnu zyskuje rolnik, później firma produkująca tkaniny. Krajowi producenci tkanin otrzymują niezbędne certyfikaty (jak OEKO-TEX Standard 100), co daje gwarancję, że materiał jest wolny od substancji szkodliwych. Tkaniny są pięknie utkane i mają niezwykłe kolory. Dodatkowym atutem tak zorganizowanego zakupu tkanin jest to, że znacznie ogranicza to ślad węglowy przyczyniając się do ochrony środowiska. 

Coraz więcej mówi się o tym, że konsumenci muszą kupować świadomie i my również zgadzamy się z tą myślą. Nasze wybory zakupowe to codzienne mikro wybory polityczne. To, na co przeznaczasz swoje pieniądze decyduje o tym, co wspierasz. Warto kupować świadomie, nie pod wpływem impulsu i “super promocji”. 

 

 

Wspólnie wspieramy polską gospodarkę

22 maja 2022

Tavana Studio to nie tylko firany i zasłony. To nie tylko projektowanie i  szycie. To nasza filozofia - zachwytu naturą i jej produktami, eksperymentu i poszukiwania nowych form, radości z tego, co robi się każdego dnia.

Zapraszamy do czytania naszego bloga. Mamy nadzieję, że będzie dla Ciebie inspiracją do własnych poszukiwań idealnej aranżacji wnętrz.

Dodane ostatnio

Blog Tavana Studio

Tavana Studio - lniane dodatki do domu

BEZPŁATNA PRZESYŁKA DO POLSKI PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 300 ZŁ

Sklep

Sklep

Na zamówienie

Pielęgnacja tkanin

Blog

O marce

Kontakt