Współpraca

Czy wiesz, że Tyvek® to materiał ekologiczny, bardzo lekki, wodoodporny, ale także oddychający i niesamowicie wytrzymały? Len natomiast to tkanina o niesamowitej żywotności, która nie ulega płowieniu ani deformacji, jest przewiewna i nie powoduje alergii. Zresztą w języku łacińskim słowo len znaczy „być najbardziej przydatnym”.  Tak wiele cech daje tym materiałom praktycznie nieograniczone możliwości wykorzystania. Czy będą przydatne także i dla Ciebie? Tyvek w połączeniu z lnem pozwala na kreowanie designerskich zasłon, poszewek, serwet, toreb, koszyków i pojemników. Produkty z nich wykonane z powodzeniem wzbogacą wnętrza hoteli i restauracji, dodadzą ciepła domowemu zaciszu, a w ogrodach będą przepięknie się prezentować na tarasie w letniej, rozwianej wiatrem scenerii.

Tavana Studio chętnie nawiąże „szytą na miarę” współpracę z architektami, specjalistami z zakresu aranżacji wnętrz, restauracjami, hotelami, sklepami z artykułami dekoracyjnymi. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby jakość oferowanych przez nas produktów była elementem przetargowym w kontaktach z Klientami. Używając do produkcji ekologicznych materiałów, takich jak Tyvek i len, mamy pewność, że dajemy Wam to, co najlepsze w naturze. Prosty design i jasna kolorystyka dodają wnętrzom niepowtarzalnego, unikalnego charakteru. Współpracując z nami, wybierasz nowoczesny romantyzm ‒ współczesny design połączony z nutą tajemniczości i nastrojowości.

Napisz do nas już dziś na adres tavanastudio@gmail.com  ‒ z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i wspólnie określimy możliwe pola współpracy.

wspolpraca tavanastudio