Znasz to uczucie, gdy Twój plażowy look jest dopracowany w 100%…? No prawie, bo na doskonale dobrany strój i dodatki, zarzucasz  kolorowy ręcznik, który do niczego nie pasuje? 

Ale możesz też mieć takie wspomnienia: słońce muska Twoją skórę, wiatr lekko ją chłodzi, gorący piasek przesypuje się przez palce Twoich stóp. Idziesz w kierunku wody, by się ochłodzić. Może do niej wskoczysz, może tylko skorzystasz z chłodnej bryzy… Twoje ciało otula lekki jak piórko, miły w dotyku ręcznik. Wygląda elegancko, ma stonowany kolor i jest wykończony dekoracyjną falbaną… Czujesz, że tym razem wyglądasz naprawdę stylowo!  

Po co taki elegancki ręcznik na plażę? A dlaczego nie? Zasługujesz na to, by otaczać się praktycznym pięknem zawsze i wszędzie! A ręczniki lniane są właśnie takie: praktyczne i piękne. 

Pokochasz je za wspomniane wyżej cechy. Tylko tyle potrzeba, by uznać ręcznik za doskonały. 

Lniane ręczniki są praktyczne, bo są zdecydowanie bardziej chłonne niż bawełna i krócej schną. Oczywiście to nie jest ich jedyna praktyczna zaleta! Najważniejsze, że są bardzo trwałe: materiał się nie ściera, nie wychodzą z niego nitki, po latach użytkowania jest tylko milszy w dotyku.Można je często prać, a one będą tylko ładniejsze. Długo, bardzo długo nie trzeba wymieniać takich ręczników. Dlatego też doskonale sprawdzą się w codziennym, domowym użytku, a nie tylko na plaży. Ręczniki lniane mają jeszcze jedną ważną zaletę: są hipoalergiczne i bakteriobójcze. Jeśli skóra Twojej twarzy wymaga specjalnej troski (a która nie wymaga?) to pokochasz lniane ręczniki miłością ogromną. Wszystkie problematyczne cery, od wrażliwych i naczynkowych, po te z trądzikiem, powinny używać osobnych ręczników, przeznaczonych tylko do wycierania twarzy. Len obejdzie się z Twoją cerą delikatnie i pomoże w jej pielęgnacji. Nie przyniesie jej żadnych bakterii,które mogą ją podrażnić. 

Lniane ręczniki są też ładne. Piękno jest równie ważnym aspektem co praktyczność. Nieprawdą jest, że wybierając rzeczy użytkowe, trzeba zrezygnować z ich urody – w Tavana Studio uważamy, że to bzdura! Nasze ręczniki wyglądają bardzo elegancko, zwłaszcza te wykończone falbaną. W takim ręczniku można śmiało spacerować po plaży, nic a nic nie tracąc na eleganckim wyglądzie, można zabrać go na wyjście do spa i wszędzie, gdzie będzie potrzebny. Wiadomo też, że w domach to detale decydują o ostatecznym efekcie – tak ładne ręczniki wiszące w łazience sprawią, że cały jej design nabierze mocy. 

Ręczniki w Tavana Studio wykonane są ze 100%certyfikowanego lnu. Są miękkie i miłe w dotyku, można je prać w pralce (nie kurczą się) i nie trzeba ich prasować. Są dostępne w kilku rozmiarach: 

Ściereczki 12×20″ (30 x 50 cm)

Ręcznik do rąk 12×20″ (30 x 50 cm)

Ręcznik podstawowy 23×31″ (60 x 80 cm)

Ręcznik do włosów 31×47″ (80 x 120 cm)

Ręcznik do ciała 39×59″ (100 x 150 cm)

Oraz 3 kolorach: biały, kość słoniowa i naturalny – falbany mają ciemniejsze barwy do wyboru. Dzięki takim połączeniom wybór jest duży, więc każdy znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu.  

Podobne wpisy